Konsultant LEO TV MEDIA

Společnost PK 62, a.s., se sídlem v Praze, patří již mnoho let k největším producentům zábavy pro dospělé nejen v České republice, ale i ve střední a východní Evropě.
V současnosti plánujeme rozšíření obchodního týmu a hledáme vhodné uchazeče na tuto pozici.

PK 62, a.s.  a LEO TV hledá spolupracovníky  pro prodej reklamy

Vaším úkolem bude

  • vyhledávání zájemců o inzerci v televizi a ostatních médiích skupiny LEO TV MEDIA
  • prodej reklamy, komunikace a vytváření obchodního vztahu s klienty
  • dohled nad realizací inzerce

Požadujeme

· vstřícnost k oblastem zábavy pro dospělé

· obchodního ducha a komunikační schopnosti

· znalost práce s PC a produkty MS Office

· řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

· atraktivní práci pro úspěšnou společnost s dlouholetou tradicí

· působnost na území České republiky a Slovenska

· nadprůměrné výdělky v závislosti na obchodní šikovnosti a pracovním nasazení

· automobil pro služební účely

· výhody práce na živnostenský list

Spolupráce je možná i externě.

Životopisy (CV) spolu s motivačním dopisem zasílejte na adresu leotvmedia@pk62.cz.

www.pk62.cz

Firma: RF Hobby, s.r.o.

Kontakt: Martin Laštovička
Bohdalecká 6/1420
10100 Praha 10

Telefon: 281 090 608

Místo práce: Praha 10

Typ úvazku: hlavní pracovní poměr, vedlejší pracovní poměr, práce z domu, nebo žl

Poznámka: vhodné pro absolventy

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé