Přijmeme DTP pracovníka

RF Hobby, s. r. o. patří k největším vydavatelstvím časopisů v ČR. V některých segmentech se naše tituly řadí mezi absolutní špičku (jako např. EPOCHA, Můj čas na kafíčko, ENIGMA, TOP CLASS, 21. STOLETÍ a další). V současné době vydáváme přes 50 různých titulů, které každý měsíc osloví více než 3 miliony čtenářů.
Z důvodu dalšího rozvoje společnosti hledáme vhodného/nou kandidáta/ku na níže uvedenou pozici.

Jedno z největších vydavatelství časopisů v ČR přijme DTP operátora.

Náplň práce:

-DTP práce

-barevná úprava obrázků, retuše, vykrývání

Požadujeme:

- min. SŠ vzdělání

- znalost práce ve Photoshopu

- zodpovědnost a samostatnost

Nabízíme:

- zaměstnání na HPP nebo OSVČ

- jednosměnný provoz

- inspirující a kreativní práci, možnost zaškolení

- zázemí- stabilní společnosti

- odpovídající platové ohodnocení

- nástup možný- ihned

životopis zasílejte, prosím, e-mailem.

E-mail:pavel.sykora@pk62.cz

Www:http://www.rf-hobby.cz

Firma: RF Hobby, s.r.o.

Kontakt: Pavla Jurášková
Bohdalecká 6
101 00 Praha 10

Telefon: 281 000 754

Místo práce: Praha 10

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé